.

czwartek, 1 września 2011

Wyniki candy

Asi śpiewają skowronki od samego rana, że idzie do szkoły Asieńka kochana, a u mnie skowronki śpiewają od rana, że Hania (czyli ja :)) ) w dniu dzisiejszym odpoczywa od rana. A dlaczego ..........., bo przeszła na wcześniejszą emeryturkę i właśnie dzień dzisiejszy jest pierwszym dniem mojej emerytury, ale gdyby ktoś pytał, czy dzisiaj leniuchowałam, to odpowiadam, że ... nie, nie, bo bez pracy bym nie wysiedziała. Jutro pokażę ciąg dalszy moich kopertówek, a dzisiaj ogłaszam wyniki mojego candy. Najwyższy już czas, bo pewnie czekacie już z niecierpliwością.

Na candy zapisały się 93 przemiłe osóbki, 2 osoby wpisały się dwa razy, więc coby sprawiedliwości stało się zadość musiałam dwa komentarze odrzucić. 
Losując posłużyłam się Randomem i 
 uwaga ....
.
.
.
.
uwaga ...
.
.
uwaga - zwyciężczynią została AgA rajdlaoczu


nagrodę pocieszenia otrzymuje kasia123


Serdecznie Wam gratuluję i czekam na kontakt mailowy.

A Wam wszystkim moje drogie dziękuję za wspólną zabawę :)))) 

22 komentarze:

 1. M yslę ze na emeryturke zasłużyłaś,moje gratulacje dla dziewczyn

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję, zarówno Tobie Haniu, jak i zwyciężczyniom.
  Pozdrawiam już nie wakacyjnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję dziewczynkom, obie znam, zwłaszcza Agę więc już jej telefonicznie pogratulowałam. do usłyszenia Haniu przy następnej zabawie i nie tylko...

  OdpowiedzUsuń
 4. Haniu, ja to chyba Ci zazdroszczę, tej wcześniejszej emeryturki:)))Niby jeszcze mam troooochę do swojej, ale przytłacza mnie co nieco rzeczywistośc szkolna. Ale nie ma co marudzic, życie można i trzeba sobie osłodzic, np. fajnym hobby:)Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jiiiiiiiiii, normalnie nie wierzę!!! Takie szczęście w losowaniu!!! Zawsze podziwiałam na Wizażu i tu Twoje prace a teraz chyba będę z tym talerzem spać ;) Jak dziecko się cieszę!!! I BARDZO BARDZO dziękuję. A wolności zazdroszczę (choć to brzydko zazdrościć) bo będziesz mogła spokojnie tworzyć. Czekamy więc na cuda, Cuda.

  OdpowiedzUsuń
 6. No wiesz Haniu, emerytura?!;) ....zazdroszczę Ci, "Z życiowym doświadczeń bagażem,na co cię stać, dopiero teraz pokażesz:)" I tego Ci życzę- SPEŁNIAJ SIĘ! A zwyciężczyniom gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 7. oj, ja też Ci tej emeryturki zazdroszczę, korzystaj kochana z niej i ciesz się pozaszkolnym zyciem:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję zwyciężczyniom:) Dziękuję serdecznie Haniu za wspaniałą zabawę:) Zapraszam wszystkich na moje dwa blogi na których kolejne Candy i wymianka:)))

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje dla zwyciężczyń!!
  A Tobie życzę owocnej i twórczej pracy oraz zasłużonego wypoczynku :) Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 10. gratulacje dla zwyciężczyń, Haniu ale Ty masz teraz dobrze, tyle laby :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję zwyciężczyniom i zazdroszczę wcześniejszej emeryturki - też się łapię, ale jeszcze parę lat:(( Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję i pozdrawiam - zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Haniu nie wiesz jak Ci zazdroszczę, możesz teraz scrapować i scrapować, a ja na wcześniejszą się nie kwalifikuję i muszę jeszcze przepracować 14 lat buuuu
  Gratulacje dla zwyciężczyń :)

  OdpowiedzUsuń
 14. dziewczynom gratuluję a Tobie Haniu wszystkiego dobrego i czekamy na nowe prace których pewnie teraz będzie trochę więcej ponieważ podejrzewam że za dużo wolnego czasu to i tak nie będziesz miała
  pozdrawiam !!!

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluje! Zycze Pani Haniu wspanialej, szczesliwej i zdrowej emerytury.

  OdpowiedzUsuń